Szewior - o firmie

Firma SZEWIOR Sp. z o. o. Sp. k. to ponad dziesięć lat doświadczenia na rynku techniki diamentowej. Od 2008 roku wykonaliśmy tysiące kilometrów odwiertów i skuliśmy setki ton betonu. Naszą pracę cechuje  profesjonalizm i bezpieczeństwo.

Oferujemy cięcie oraz kucie betonu i żelbetu jak i innych materiałów takich jak: granit, kamień czy cegła. Wykonujemy cięcie ścian, posadzek oraz stropów, wycinamy otwory pod drzwi i okna oraz jako nieliczni w kraju oferujemy wiercenie rdzeniowe z pozyskaniem rdzenia pod cele laboratoryjne. 

Mamy lata doświadczenia w technice diamentowej, precyzyjne narzędzia najwyższej klasy oraz profesjonalny i doświadczony zespół. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania zlecenia!

 

Jesteśmy profesjonalną firmą, która stawia na bezpieczeństwo pracy i precyzję wykonania.

Wszystkie nasze zlecenia wykonujemy wykorzystując najnowocześniejsze narzędzia najwyższej klasy spełniające najsurowsze wymagania BHP, zaś nasi pracownicy posiadają odpowiednie przeszkolenie, wymagane uprawnienia oraz solidne doświadczenie – aby odpowiedzialnie wykonać powierzone nam zadania.

TECHNIKA DIAMENTOWA

Wiercimy w betonie!

Nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie i dbamy o porządek na miejscu zlecenia. Po wykonaniu zadania zawsze pozostawiamy miejsce pracy czyste, gotowe dla następnej ekipy do natychmiastowego wejścia.

Chętnie podejmujemy się zadań skomplikowanych i nietypowych! Jesteśmy wyposażeni na każde z nich, dzięki czemu możemy podjąć się nawet największych i najbardziej wymagających inwestycji. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju jak i zagranicą.

Jako nieliczni w kraju oferujemy wiercenie rdzeniowe z pozyskaniem rdzenia do celów laboratoryjnych – nawet do 24 metrów!

Dzięki zaawansowanym narzędziom jesteśmy w stanie uzyskać rdzeń w jednym elemencie. Inwestując w najnowsze osiągnięcia techniki diamentowej oferujemy bezudarowe oraz bezpyłowe wykonywanie otworów o średnicy od Ø10 mm do Ø1000 mm.

Przewierty wykonujemy pod dowolnie dobranym kątem nachylenia. Wiercimy w systemie próżniowym, nie niszcząc podłoża, na czysto do Ø250 mm.

Nasza ekipa na terenie cukrowni Südzucker
Polska S.A. Zakład produkcyjny “Cukrownia
Cerekiew” w Polskiej Cerekwi – dla której to
regularnie wykonujemy zadania z zakresu
szeroko pojętej techniki diamentowej, jak i
usług remontowo – budowlanych

W ofercie naszej firmy m.in.:

  • cięcie oraz kucie betonu, żelbetu i innych materiałów
  • wiercenie w betonie na czysto
  • cięcie liną diamentową
  • usługi ogólnobudowlane
  • szałowanie i prace betoniarskie
  • kotwy chemiczne
  • wykonawstwo łańcuchowych uszczelnień rurowych
  • wykonawstwo przejść p.poż
  • zabudowa aluminiowej stolarki i przejść technologicznych p.poż pod wymiar

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt. Z przyjemnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie!